KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16795292
nr 1679 5292
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 2 st, Sommaräng & brobygge. Bildmått: 20x24 - 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x41 - 48x55 cm. Signerad
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:43:41
14/2 18:07:29